uygur yemeği, ananaslı pizza, pul müzesi, arkadaş buluşması, victoria secret, kiko

Herkese merhaba. Uygur yemeklerinden bildiğim ve yediğim hatta yedirdiğim, şiddetle tavsiye ettiğim tek yemek bu. Lezzeti tartışılmaz. Hatta acı olmaması için bir yolunu da buldum. Ne kırmızı biber ne de diğer biberler.0 biber 0 problem.

Pul müzesi diye bir yer var Ulus'ta oraya gittim ve postacılıkla ilgili görsellere baktım. Bol bol fotoğraf çektim sizlere.

Ankamall Victoria Secret hınca hınç doluydu. Ben de tüm bu çıldırmış topluluğu yardım ve kendimi alışverişin kapitalist ellerine bıraktım. En son da kahvecide bir yorgunluk kahvesi içtim.

Ananaslı pizza yapan bir yer varmış. Nasıl sevimli bir işletme anlatamam. Fiyatları ıygun ve gösterişsiz bir yer. Pizza çeşitleri bol. Yolunuz düşerse Bahçelideki Pizza Vegas'a uğrayın sonra da beni hatırlayın.  :)
Uzun oldu kızlarla görüşmeyeli. Duru büyümüş. Zaman ne hızlı akıyor değil mi? Arkadaşlarımın bebekleri oluyor. Ve gözümüzün önünde büyüyorlar. Yaşlanıyoruz.
Kiko'da indirim vardı. Pembe ruju kaptım. İnanılmaz yumuşak bir yapısı var. Bu yapısına oranla da kalıcı buldum. Kiko rujları başarılı. Eyeliner çekmeye bu sene başladım ve siyah,yeşil derken mavi ve en nihayetinde pembe de kullanıyorum. Kiko'da görünce dayanamadım aldım. Sürümü kolay. Ama pembe rengi belli etmek için birden fazla sürmeniz gerekiyor. Ama bomba kısmı şu: Suyla temas edince harika bir renge döndü. Fosforlu gibi ilginç bir renk oldu.
Bu arada en sona gene kahve koydum. Bu kahveyi müzede içtim. Müzenin bir de cafe bölümü var anlayacağınız. Herkese mutluluklar. Dostça kalın.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan