Birikinti

 Herkese merhaba. Sonunda Ankara'dayım.
Uzun zamandır yazamıyorum. Çünkü ne zaman kendimi iyi hissetsem "bu sefer tamam alıştım " desem ya hasta oluyorum ya da başıma bir iş geliyordu.  En nihayetinde dönemi yarıladık ve ailemin yanına geldim. Gelmeden 1 hafta önce serum almış zar zor dayanıyordum. 
 Gelince bol bol alışveriş yaptım ve Neslihanla buluştum. Onun da benimle aynı şeyleri yaşamış olmasi bir yandan beni iyi hissettirdi. Çünkü insan bir noktadan sonra bende mi bir tuhaflık var diyiveriyor.
 Hayatım boyunca ailemden ayrılmayan ben şimdi kilometrelerce uzaktayım. Bu kadar zorlayacağım aklıma gelmezdi. Ama şimdi bu uzaklıkları yaşıyorum. Hep derim kendimi askerde gibi hissediyorum diye cidden öyle.

Her neyse günleri birbiri ardına bağlıyorum. Kah gülüyor kah ağlıyorum. Ama en önemlisi olgunlasiyorum.

 Kozmetik tutkum daha da arttı  denebilir. Saat 6.45 de makyaj yapıyorum meselâ. Bunu uzundur denemek istiyordum buraya gelince sepete attım bakalım dendiği kadar güzel  mi?
 Altına bu bazı uygulayacağım.
Bu seti Van'dan aldım. Gece bakım seti olarak geçiyor. Ama ne yalan söyleyeyim temizleme losyonu fiyasko. Göz altı kremi hakkinda bir fikrim oluşmadı. Cilt bakım yağı güzel herkes gibi memnunum. Kapsüllü nemlendirici de başarılı ama uzun vadede tüylenme yapabilir gibi geliyor. Umarım bu yaşanmaz.
 Van'da en sevdiğim mekan lobby. Dizaynı her şeyi ile bana hitap ediyor sanki. Şömine eşittir ben..
Hiç tanımadığım insanlarla dostluk yeşertiyorum bu vakitler. İnsan uzakta dostluğa daha bir önem verirmiş onu anladım. Asude, Duygu,Gamze,Tuğba,Başak umarım hayat bizim yollarımızı ayırmaz..


İşte tüm bunlar birikti yüreğimde. Kocaman bir birikinti.. Dostça kalın.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan