Yarı Steril Alan
Herkese merhaba. Bu sefer size hastaneden merhaba diyorum. Bu aralar kah acil servis kah ameliyathane servisinde takılıyorum. Arkadaşımın icabı olduğu için ara sıra gidiyoruz. Çay, kahve içip muhabbet edip dönüyoruz. 
Hayatımdaki en renkli şey şuanda bu.


Başka başka yerlerde görev yapan arkadaşlarımdan hep şunu duyardım; "insan kafa dağıtacak yer arıyor." Kendi içimden şöyle derdim: "Amaaan sanki kafa dağıtacak ne yapıyorlar." Ama şimdi anlıyorum. İnsan kafasına bir şey takıyorsa burada iki misli takıyor. Yanında 7/24 arkadaşların bile olsa yalnızsın. Geldim geleli en yoğun hissettiğim duygu bu benim. Kimsesizlik. Buraya ilk geldiğim hafta o kadar yalnız hissetmiştim ki okulda Atatürk'ün resmine bakıp "burada tek tanıdığım sensin" diye geçirmiştim içimden.
İnsan kafasına her şeyi takıyor!!!
En feminist arkadaşım bile artık evlilikten söz eder oldu. Farklı bir dünyaya giriyorsunuz aslında. Güven duymak istiyorsunuz. Bu artık anlaşılabilir bir şey benim için.  Günler birbirini kovalıyor. Burada güneş erkenden batıyor. 
ZAMAN
Buradaki tüm yerlerde saatler çalışmıyor. Zaman durmuş gibi geliyor bazen insana. Sürekli saati olduğundan geç hissediyorsunuz. İlginç bir coğrafya.
Bu video da öğretmenler günü için öğrenciler tarafından hazırlanmış. Tüm öğretmenler bir arada.
Dostça kalın..Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü