Van'da Olmak Bunu Gerektirir


Herkese merhaba:)
Nasılsınız?
Artık sizleri yazılarımı Van'dan yazacağım çünkü Van'a atandım.
😄
Evet ilginç bir şehir. Koskocaman bir gölü var ve insan neredeyse bu göl olamaz diyor. Hatta sahili açılmış insanlar denize girer gibi gidip yüzüyor.İnsanlar gölün çevresindeki kafelerde Van kahvaltısı yapıyor balık yiyor. Şehirde İranlılar çılgınlar gibi alışveriş yapıyor. Aklınıza gelen her markanın şubesi var. Koreli ya da Japonlar da var. Neden oradalar anlamadım ama varlar. Benim için ilginç bir deneyimdi. 6 yıl orada kalmam gerekiyor. 
Neyse sonuç olarak Vanlıyız şanlıyız..


Bu da atanma çiçeğim :)


Van'a gitmeden önce teyzemlerden benim için gün yani pasta börek günü istemiştim. Sanem teyzm de bana bir şeyler hazırlamış sağ olsun. 
Ağustosun ortası gibi göreve başlayacağım. Atandığım okulu gördüm ve Van'ı gezdim. Ankara'yı özleyeceğimi hiç düşünmezdim ama insan özlüyormuş. Herkes Van'ı özlersin diyor. Bakalım zaman gösterecek. 


Bugün Setenay'la buluştuk. Setenay üniversiteden arkadaşım. Uzun uzun sohbet ettik. 


Bu ikiliye hayranım. John Frieda onarıcı nemlendirici saç bakım maskesi cidden harika. İlk kullanımda yumuşacık yaptı saçlarımı. Diğeri Himalaya markasına ait ceviz özlü peeling. 

Bugün benden bu kadar. Gidip film filan izleyeceğim ya da vlog izlerim bilemiyorum. Üşenmezsem meyve de yerim belki. Ama üşenirsem fena.
Dostça kalın o vakit.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan