Çekilin Lincoln Öldü!Bu nasıl olur ya?
Lincoln öldü.
The 100 dizisine mübtela olduğumu söylemiştim ve Lincol öldürüldü. Şok oldum. Ağladım. Evet resmen ağladım. Harcadılar çocuğu harcadılar😭😭😭


Neyseki çabuk atlattım. Negroyla ciddi düşünüyoruz evet. Negro bence Oreo'yu yener.😋


Çatlak dudakları tedavi eden bir kremmiş. Herkes bahsediyordu görünce aldım ve sürdüm. Gece uyurken dudağımı ısırıyorum galiba uyanınca morarmış ve kanamış oluyordu. Gün içinde de tabi kabuk kabuk olmuştu. Gerçi artık düzenli 1500 ml su içsem de stresli zamanlarda fayda etmiyordu. 1 kere sürdüm ve saatler içinde onardı ve yumuşacık yaptı. Keşke daha önce alsaydım dedim. Daha önce de Blistex kullanıyordum ama renkliydi. Neutrogena formula dudak nemlendiricisini beğenmedim ama 20 spf içeriyordu. Renkli olan Blistex spf 15 idi.


1 haftadır çok hastaydım. Neyse bir gün güç bulup yürüyüşe çıktım. Güneş ve temiz hava çok iyi geldi doğrusu :) Su içtim bol bol. Hasta olunca anında kilo veriyorum ve ne yazık ki 49 kiloya dönmüşüm. Moralim bozuk ve hasta olsam haftada 2 kilo rahat veriyorum. Tabi bu istenilen bir şey değil.


Hayatımda ilk kez Falafel yedim. Bu bir tür Ortadoğu yemeğiymiş. Filistin taraflarında yapılıyormuş. Ama bana çok ağır geldi. Midem ekşidi. Sanırım sorun bendeydi yoksa millet ayıla bayıla hüpletiyor yani.


Şu maskeleri de uygulamayı düşünüyorum yüzüme. Özellikle nem bombasını merak ediyorum. 
Neyse zaten Lincoln ölmüş. Düşündükçe bir hüzün sarar yüreğimi. Klavyeye sözüm geçmez.
Dostça kalın.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan