Niye Mekdanıs Söylemediniz?!


Herkese merhaba
Bugün Neslihan ile Son Tango adındaki bir oyuna gittik. Oyunu beğendim. Özellikle işkence sahnesi beni benden aldı diyebilirim. Ah Maria hepsi senin yüzünden.


Çeyiz mantığı bende tam oturmuyor ama dayanabilirsem bunu çeyize kaldırıyorum. 
İnşallah cınım ya 👯


Kardeşim Lobuşko 19 olmuş. 👻💩


Ne dilediğini merak etmiyorum çünkü o yaşlarda hepimizin dilekleri birbirine benziyor. Dünyayı kurtarmak gibi bir dileğimiz olmuyor nasılsa.


Benden hediye olarak önce etobur bitki istedi. Bulamadım. Rus kalpağı istedi. Bulamadım. En sonunda gittim bunları aldım. 
"sen kendi sevdiğin çikolataları almışsın ama benim sevdiklerimi almamışsın ki" 
👊
"Aaa öyle mi olmuş." dedim.


Ona hediye almaya gitmişken Migros'tan kendime de mısır turşusu aldım. Mısır turşusu bana çocukluğumu hatırlatıyor. Balkonda arkadaşımla hamburger yerdik ve hep yanında da bu mısır turşusu olurdu. 😢


Watsons'a uğradım. Kaş kalemi ve maskarası aldım. Bu sıralar kaşlarıma takığım. Bir de şu tür şeyleri duymuşsunuzdur. Kızlar yüz tıraş etmeye başladı!!!
Ünlü youtuberlar videolarında cart curt yüzünü tıraşlıyor. Neymiş efendim Asya ülkelerindeki kadınlar kaşlarını yüzünü filan almıyor jiletliyormuş ve ciltleri kırışmıyor epilasyondan dolayı deforme olmuyormuş. Allah başka dert vermesin! 💆
Kafayı mı yediniz?
Asyalıların çok tüyü varmış gibi konuşuyorsunuz. Doğru düzgün kaşları yok, erkelerinde sakal, bıyık ara ki bulasın. Adamlar kıla hasret resmen. Bırak onlar jiletlesin.
Hadi bırakalım İngilizler de jiletlesin. Onların tüyleri zaten sarı.
Sana ne oluyor?
Esmer ve kumrallardan oluşan bir popülasyonumuz var. O jileti kullana kullana yakında orangutan oluruz artık. 😆
1 ya da 1.5 ay sürüyor benim kaşımın filan çıkması o da orta düzeyde ama. O yüzden benim için kaş olayları filan çok büyük bir külfet olmuyor. Ki zaten stresli filansam dökülüyor sağolsun. Ama her hafta ya da haftada bir kuaföre gidenler için bu jilet olayı kurtuluş yolu gibi gözükmüş olabilir ama yerinizde olsam o pıçağı yavaçça yere bırakırım. 💬

Neyse yukarıdaki kalemi oradaki çalışan verdi. Orada kaşlarımı doldurdu. İlk kez oh be kaşım varmış diye mutlu oldum.  281 numara. Renk ucundaki.


Bu da Deborah markasına ait ve rengi aynı şekildeki kaş maskarası.

Annemle cingıl beng pozu 🎄🎄🎄

Niye mekdanıs söylemediniz?

Normelde balık sevmem. Hatta evde balık pişince tepkim yukarıdaki gibi olur ama yavaş yavaş sevmeye çalışıyorum..
Karışık bir blog olduğunun farkındayım. 
Bu seferlik affedin. Lütfen affedin 👼💐
Dostça kalın.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan