Gratis Ruhumu Ele Geçirdi!



Herkese merhaba millet :)
Bugün Gratis'e uğradım. Saçlarıma bakım maskesi almak istiyordum uzun zamandır. Ama hangisi olacağına karar vermemiştim. Herhangi bi Youtube kanalını da izlemedim ama rafta bunu görünce denemek istedim. İlk uygulamamda memnun kaldım ama şunu söylemeliyim market şampuanları ile beraber kullanırsanız boşa gitmiş olur. Ben Yves Rocher ısırgan otlu şampuan ya da krem şampuanı ile uygulamaya karar verdim.


İşte size  ruhun ele geçmesi vakası.
Vücut miski almak aklımda bile yoktu, raflar arasında masum ve yavaş yavaş adımlıyordum ki birden bunu incelerken buldum kendimi. Sanki en önemli ihtiyacım oymuş, yıllardır beklemişim, dünyadaki en elzem şeymiş gibi bu vücut spreyinin tüm türlerini kokladım, içeriklerini okudum ve yaklaşık yarım saat kendisiyle bakıştım. Birbirimizi yakından tanıma fırsatı da elde ettik:) Ve sonra dedim ki işte bu! Benim miskim:))
Kokusu harika ama :) Gerçekten bayıldım :s
Kesinlikle büyülü bir şey bu. Ne zaman buraya girsem galiba bilincimi kaybediyorum ve beni mağazanın CEO ları yönlendiriyor galiba. Kendimi korumak için ne yapmalıyım bilmiyorum..


Zariflikle komiklik arasında ince bir çizgi olduğunu düşünüyorum. Geçen gün kızlarla öğleden sonra buluştuk. Setenay ve Rabia ile bir yere oturduk. İçi çok şıktı. Tiramisu ve çay istedik. Uzaktan buharlar saçan bir şey bize doğru geliyordu. Görünce şok oldum. Kuru buz efekti! Ne alakası vardı? Estetik bir yanı var da ben mi görememiştim. Gülmekten kendimi alamadım. Herkes çaylarımıza bakıyordu. Ben İngiltere çaylar Rio de Janeiro gibiydi.


Neyse çaylar bir kenara sohbetimiz harikaydı.


Tatilde okumak istediğim kadar kitap okuyamadım ama eve dönünce bir çok kitap aldım. Kafka "Dönüşüm" adlı eserini okudum. Sırada ise Virginia Woolf "Kendine Ait Bir Oda" adlı kitaba başladım. Tam bir feminist:)
Sırada bekleyen kitap ise "Yüreğini Kolla Ölmeden Çürüyorsun"

Bir de kargo bekliyorum şu sıralar. Blogda paylaşırım. İçinde ne olduğunu ben de bilmiyorum :)



Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan