Vasf-ı hâlim


Herkese kocaman bir merhaba :) Günler ne kadar da hızlı geçiyor. Özellikle de Türkiye'de yaşıyorsan..


 Sınavımın ertelenmesiyle beraber işi tatile vurduğum doğrudur. Çünkü tüm yıl gerçekten çok yoruldum. Aslına bakarsak çok da yaptığım bir şey yok. Yavaş yavaş yalnızlaşıyorum. Evet malum evlilik dönemi. İnstegramda sürekli beğendiğim tek resim türü bu oluyor.Şimdi de en yakın arkadaşıma geldi sıra. Büyük bir ihtimalle seneye evlenmiş olur. Artık aynı şehirde bile olamayacağımız gerçeğine inanmak çok güç:(


 Geçen gün arkadaşımla Burger King e gittik. Amaç dondurma yemek tabi. Ben fikrimden cayıp resimdeki milkshake bozması tropikal bir içecek seçtim. Hayatımda içtiğim en kötü şeydi. Lapa şeklinde,inanılmaz şekerli tadı gerçekten berbattı. Bu yaz içeceğim olabilecek olan caramel f. İçmeye karar veriyorum.


 Burada güzel güzel içtiğime bakmayın:))


 Bu sıralar da Çin yemeğine dadandık desem yalan olmaz. Sushi yi ben kesinlikle daha iyi yapıyorum. Avokadolu ve turplu Sushi ve yanında çin mantısı. Mantıyı her ülkeden yiyebilirim. Fark etmez yani. Ama tadı gerçekten iyiydi.


 Sabah kahveleri akışkanlık yaptı bende. Özellikle ders çalıştığım zamanların belgesidir. Kahve yoksa çalışma da yok. Yakıt olarak algılıyorum galiba. Üstelik orta kahveden şekersiz zift gibi acı olana terfi de ettim söylemesi ayıp değil..


 Tatatataaaaam!!!!!
Mucize yağ. Resmen mucize. Bu bir çay ağacı yağı. Yüzyıllarca Avustralya'nın yerlileri tarafından kullanılmış. Sivilce leke sorunu, sinek ya da böcek ısırması, ağız sağlığı, saç bakımı, ayak ve koltuk altı kokusu önlemek için,masaj yağı olarak olarak kullanılıyormuş. Deneyip göreceğim.


pastel markasına ait bu aydınlatıcı çok da istediğim gibi çıkmadı. Pembe alt tonu olduğu için pek sevemedim. Sarı alt tonlu aydınlatıcılar galiba bana göre.


Ve geldik en sevdiğim tatlı olan tiramisuya. Mmmmm gerçekten lezzetliydi. Kahve dünyasında yemiştim. Kızılaydaki)

Bu kısa filmi izleyin bakalım siz ne anlayacaksınız. Alexandr illic e ait "balyoz" isimli bir film.
dostça kalın sevgiler :)


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan