Hoş geldin kış.


    Uzun bir aradan sonra herkese yeniden merhaba:)
Bu kolyeleri bilir misiniz? Hani şu filmlerde bol bol kullanılan kolyeler. İçinde genellikle ya anne baba yahut da sevgilinin resmi olanlardan. Sanırım bu sene bir numaralı kolyem oldu kendisi. İnsanlarda bir merak uyandırmıyor değil tabi :) Ama cesaret edip de içinde kimin resmi var diyen olmadı. Neyse :D


Bu kış resimde gördüğünüz inekleri giymeye başladım. Evde taytın altına hatta biraz da eşofmanın üstüne iyi gidiyor. Sıcacık ve yumuşak. İnsanda süt içme ihtiyacı hissettiriyor.
Küçük Prens olay olay olay oldu son zamanlarda. Facede Instegramda kafamı nereye çevirsem orda burda kitap fuarında derken artık çantamda:) Küçük Prensi bilmeyenlere ufak bir bilgi; Küçük Prens hem büyüklere hem de çocuklara hitap eden bir masaldır.

     Nestle bardak maceram
Bir Hocada görüp bu bardağa olan takıntım başladı. Resmen kafayı bir bardağa taktığıma inanamıyorum. Hatta o bardak için gece kardeşime de sürükleyip market market gezdim olmadı. Ertesi gün AVM ye ekip( babam ve kardeşim) gönderdim olmadı. Nestleye mail attım niye az üretiyorsun kardeşim diye çıkıştım olmadı. Neyse sonunda evimizden taa nerde bi AVM de bulduk da bu çile son buldu. Tabi bu sırada Hocanın bardağı nazarıma kurban gitmişti. Gereksiz diye anlatmadım :D


 Sabah uyandığında cildini yağlı hissedenlere önerimdir. Haftada iki kez duştan sonra sürüp bekliyorsunuz ve bu maske anında fazla sebumu emiyor. Gözenekleri sıkılaştırdığı söyleniyor belki uzun kullanımda böyle bi şey oluyordur. Ama kesinlikle Yves Rocher Sebo serisi ile bu işi halletmiş diyorum..


               Houww!! Gosh 170 Nıght kiss
Kırmızı rujları sevmem ama bu ruj vişne çürüğü gibi biraz mor biraz bordo ve kırmızı halleriyle sevilmeyecek gibi değil. Kremsi bir dokusu var, kolay sürülüyor. Bir kaç dk sonra dudağa oturuyor ve renk matlaşıyor. Kalıcılık yüksek. Bu kış çok çok moda. Sade bir makyaj ve kırmızı ya da onun alt tonları dudaklar.


Doğal kurşun kalem
Karşınızda benim çok tatlı çok doğal kalemim.. Uç kısmında silgi yerine tohum var. Evet yanlış okumuyorsun tohum. Fesleğen tohumu. Kalemi kullandıktan sonra alıyorsun o tepedeki tohum bölümüne bir kaç delik açıp kalemi toprağa gömüyorsun vee tatatmm fesleğen soslu makarna yapma şansını yakalıyorsun :) Kafamda sorular oluşmadı değil madem böyle geri dönüşüm sağlıyoruz neden Ösym her yıl yaptığı bu sınavlara bu kalemlerden vermiyor? Nasılsa bir daha o kalemi kullanan olmuyor en azından bir işe yarasın. Etraf fesleğen cenneti olsun..

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

YAŞLI AMCA

Küçürek öykü

Yarı Steril Alan